Kuličkové pero Réxgrip, 0.7, černá

Kód: 4100512
Neohodnoceno
Značka: PILOT
41 Kč 33,88 Kč bez DPH
Skladem (2 Ks)

Kuličkové pero Réxgrip, 0.7, černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

  • Spolehlivá a vysoce odolná kulička z karbidu wolframu kombinovaná s pokročilou inkoustovou technologií poskytuje skvělý zážitek ze psaní.
  • Ergonomické pero s gumovou rukojetí pro lepší kontrolu a lepší komfort psaní!
  • Výrobek s vyměnitelnou náplní je hospodárnější a ohleduplnější k životnímu prostředí.
  • Stiskací mechanismus: pero připravené jedním cvaknutím, již žádné ztracené víčko!
  • Vyrobeno z 77,7%* recyklovaného plastu (s výjimkou vyměnitelných částí), abychom snížili dopad na životní prostředí.
  • RéxGrip Fine je ekologicky šetrné kuličkové pero se stiskacím mechanismem. Hrot je osazen vysoce odolnou kuličkou z karbidu wolframu, která si zachovává svůj tvar a je extrémně odolná. Úchopová zóna pera RéxGrip je perfektně integrována do těla pera a je obzvláště pohodlný na držení. Budete potěšeni psaním téměř bez námahy. Pilot RéxGrip Fine se hodí především fanouškům ručního psaní. Pilot RéxGrip je součástí řady BeGreen, vyrobené z recyklovaného plastu. Společně můžeme spoustu věcí změnit, a pomoci tak chránit surovinové zdroje naší planety. Výrobou RéxGrip Kuličkové pero z recyklovaného plastu snižuje Pilot uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyráběným bez využití recyklovaného plastu. Tím to ale nekončí: Pokud alespoň třikrát vyměníte náplň, vyrovnáte tak emise oxidu uhličitého. Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnění náhradní náplní sníží celkový dopad pera na životní prostředí o -87%** ve srovnání s nákupem dalších 3 nových per. I tak malé gesto může významně změnit náš boj proti změně klimatu!
     

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KULIČKOVÁ PERA
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Prvotřídní japonská technologie

Společnost Pilot byla založena roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně nesla společnost jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce Pilot pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. 

NajduZboží.cz