CENTROPEN, Strana 6
Řazení produktů
123 položek celkem
Výpis produktů
Český výrobek
23,97 Kč bez DPH
29 Kč
Měrná cena:
2,90 Kč / 1 ks
Fixy vypratelné 10ks 7550
Český výrobek
26,45 Kč bez DPH
32 Kč
Měrná cena:
2,67 Kč / 1 ks
Fixy vypratelné 12ks 7550
Český výrobek
27,27 Kč bez DPH
33 Kč
Měrná cena:
2,75 Kč / 1 ks
Fixy vypratelné 12ks pastelové 7550
Český výrobek
38,02 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
2,56 Kč / 1 ks
Fixy vypratelné 18ks 7550
Český výrobek
45,21 Kč bez DPH
54,70 Kč
Měrná cena:
10,94 Kč / 1 ks
Foukací fixy 1500/5 Pastel
Český výrobek
52,07 Kč bez DPH
63 Kč
Měrná cena:
2,63 Kč / 1 ks
Fixy vypratelné 24ks 7550
Český výrobek
53,72 Kč bez DPH
65 Kč
Oboustranně stíratelná tabulka pro 1. třídu ZŠ 7719

