LEPIDLA, Strana 2
Řazení produktů
35 položek celkem
Výpis produktů
Český výrobek
19,01 Kč bez DPH
23 Kč
Měrná cena:
2,88 Kč / 1 g
Lepicí tyčinka 8 g (lepidlo)
Český výrobek
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Měrná cena:
2,33 Kč / 1 g
Lepicí tyčinka 15 g (lepidlo)
Český výrobek
AKČNÍ CENA
37,19 Kč bez DPH
45 Kč
Měrná cena:
2,25 Kč / 1 g
Lepicí tyčinka 20 g (lepidlo)
Český výrobek
52,07 Kč bez DPH
63 Kč
Měrná cena:
1,58 Kč / 1 g
Lepicí tyčinka 40 g (lepidlo)
Český výrobek
55,37 Kč bez DPH
67 Kč
Měrná cena:
0,61 Kč / 1 g
Lepidlo Klovatina umělá 110 g


.png?65097502)
.png?650974e8)